Opinie o Nas
NOWOCZESNE I KLASYCZNE MEBLE Z LITEGO DREWNA
...jest pusty
Strona główna

Zmieniamy się dla Was!

Na naszym salonie ruszyły prace zmian aranżacyjnych i wystawowych naszych Cudnych Mebli, tak aby Państwu przybliżyć i pokazać jak mogą one wyglądać w domowym wnętrzu. To bardzo ważne aby każdy klient mógł poczuć ten niezwykły klimat drewnianych mebli. Staramy się łączyć i zestawić meble zarówno kolekcjami jak i kolorami - udowadniając, że czasami różne połączenia kolorystyczne jak i różne kolekcje mogą razem ze sobą współgrać i tworzyć przytulne i klimatyczne pomieszczenie. 

Staramy się aby na salonie były wystawione wszystkie dostępne modele które można zakupić i już w ciągu najbliższych dni mogą znaleźć się u Państwa w domu.

Większość naszego asortymentu nie wymaga jakiegokolwiek składania. Nasze meble są dostarczane w całości. Jednymi wyjątkami które wymagają złożenia są stoły i łóżka oraz duże biurka. Mimo to ich montaż jest bardzo prosty i nie wymaga skomplikowanych instrukcji montażu.

Już w najbliższym miesiącu pojawią się nowe modele z kolekcji LONDON i NEW YOR, a w lipcu nasz asortyment wzbogaci się o aż dwie nowe kolekcje mebli BONN oraz MILO - są to nasze autorskie projekty, wykonane przez naszych pracowników w Lublinie. Mamy nadzieję, że przypadną Państwu do gustu - bo kolekcje sa skierowane do osób poszukujących niewielkich mebli na nóżkach do mieszkań czy mniejszych pomieszczeń.

Namiastkę naszych aranżacji mogą Państwo zobaczyć poniżej:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.