Opinie o Nas
NOWOCZESNE I KLASYCZNE MEBLE Z LITEGO DREWNA
...jest pusty
Strona główna

Nowości - wprowadzamy nowe modele mebli

NOWOŚCI - NOWE MODELE MEBLI 2024

Aby nadążyć za potrzebami naszych klientów kładziemy ciągły nacisk na rozwój naszej firmy oraz na ciągłe poszerzanie naszej oferty drewnianych mebli. W tym roku intensywnie wdrożyliśmy wprowadzanie nowych modeli które dzięki swoim rozmiarom, przypisanej funkcji i desinowi pozwolą na idealne dopasowanie konkretnego modelu do swojego wnętrza.

Jednak to nie wszystko! Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów kolekcja LONDON jak i NEW YORK zostanie odświeżona co pozwoli na lepsze wykorzystywanie przestrzeni zawartej w meblu do przechowywania. Celem tego było powiększenie szuflad - zwiększenie ich głębokości oraz usunięcie niepraktycznych małych schowków na stworzenie jednego większego co pozwoli na lepsze poukładanie i rozdzielenie przestrzeni do przechowywania. 

Widząc również, że niektóre elementy odeszły już nie tylko z mody ale są też mniej praktyczne postanowiliśmy zmienić uchwyty. Nasze standardowe indyjskie metalowe uchwyty zamieniliśmy na klasyczne czarne gałki meblowe - które nie tylko są bardzie poręczne do chwytania jak i bardziej eleganckie wizualnie.

Jednak wiedząc że część naszych klientów lubuje się w starszych modelach - nadal podczas zakupu i na życzenie klienta wysyłamy meble ze starymi gałkami meblowymi. 

Zmiany nie są jeszcze wprowadzone we wszystkich modelach. Te które dotarły do nas przed mają są sprzedawane w starszej wersji - mimo to na życzenie klienta możemy zamontować uchwyty juz w nowej wersji. Zmiana dotyczy kolekcji NEW YORK , LONDON oraz ZEN.

Do kolekcji wprowadziliśmy nie tylko meble skrzyniowe - ale również nowy model owalnego stołu - który nawiązuje do okrągłego stołu który tak mocno pokochaliście. Przy owalnym jednak możemy pomieścić większą liczbę osób o co niekiedy pytaliście. Nadal jednak stół z uwagi na swoje rzeźbienia pozbawiony jest funkcji rozkładania.

Innowacją która pozwoli jednak na ta funkcję było wprowadzenie oferty ZMIANY NÓG Z PROSTYCH NA OZDOBNE w naszych klasycznych podstawowych rozkładanych stołach, które są najchętniej wybierane. Mamy powiem ofertę stołów od bardzo małych 90x90 z możliwością rozłożenia do 190x90 cm po stoły coraz większe 120x80, 140x90, 160x100 które powiększają się o 120 cm dzięki dwóm dostawką po te duże 180x100 do rozmiary 200x100. Z oferty zmiany nóg jest wyłączony nasz największy rozmiar 240x120 z uwagi na to że w tym stole nogi posiadają większą średnicę.

Poniżej przedstawiamy nasze najnowsze modele mebli 2024 - już w sprzedaży!
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.