Menu
CudneMeble - producent mebli z litego drewna. Meble kolonialne, meble klasyczne, nowoczesne meble drewniane
Strona główna

CudneMeble laureatem plebiscytu Orły Meblarstwa 2018!

Orly Mmeblarstwa 2018
Jest nam niezwykle miło poinformować Państwa, że dzięki Państwa głosom otrzymaliśmy wyróżnienie w
plebiscycie Orły Meblarstwa 2018!
Bardzo dziękujemy za Państwa Zaufanie i obiecujemy, że nie spoczniemy na laurach i w kolejnych latach również dołożymy wszelkich starań by jeszcze bardziej podnieść jakość naszych towarów i usług.
Poniżej cytujemy list Pana Pana Piotra Sławikowiskiego dyrektora Plebiscytów Branżowych Orły:
Witam serdecznie,


Porównaliśmy oceny ponad 68 tysięcy firm z branży - wymagało to przeskanowania ponad 1 milion stron internetowych i finalnie przeanalizowaliśmy prawie 236 tysięcy ocen klientów w internecie.

 

Bardzo miło mi poinformować, że Państwa firma otrzymała w tej klasyfikacji finalną ocenę 8.4. Dzięki temu zakwalifikowali się Państwo do otrzymania statusu wyróżnienia.

 

Chciałbym serdecznie pogratulować Państwu tego wyróżnienia. Warto zwrócić uwagę, że jest ono efektem Państwa ciężkiej, systematycznej pracy, co dostrzegają zadowoleni klienci, wypowiadający się pozytywnie na temat Państwa firmy. W wyniku tak restrykcyjnej weryfikacji firmy (aby otrzymać status Laureata trzeba spełnić podstawowe kryterium - czyli ocena końcowa w wysokości co najmniej 8 pkt przy odpowiedniej ich ilości) odpadło ponad 63 tysięce firm z Państwa branży. Jest to dowodem wyróżniania się Państwa działalności na tle konkurencji. 

 

W założeniu - chcieliśmy stworzyć zestawienie, które będzie po prostu fair dla wszystkich - zarówno firm jak i ich klientów. Nie było konieczności wysyłania jakichkolwiek smsów premium czy uiszczania wpisowego - porównaliśmy już istniejące oceny w internecie dla praktycznie wszystkich firm z branży.  Chcieliśmy, żeby kapitułą oceniającą byli tutaj sami klienci, a zwycięzcami nie zostawały firmy, które mają największe budżety marketingowe, ale firmy, od których klienci wychodzą po prostu zadowoleni. Udział w plebiscycie był oczywiście darmowy, a jego wyniki, a co za tym idzie jest publicznie dostępny na stronie projektu www.orlymeblarstwa.pl.

 

Miło mi również poinformować, że w dniach 6-26.08.2018 w telewizji TVN oraz stacjach tematycznych miała miejsce kampania reklamowa, która informuje społeczeństwo o tym, czy jest ten znak:

“Logo Plebiscytów Branżowych Orły, zobaczysz tylko firmach, które mają najlepszą opinię wśród swoich klientów” - tak brzmi hasło przewodnie tej kampanii....

 

Jeszcze raz chciałbym Państwu serdecznie pogratulować i w imieniu aktualnych oraz przyszłych klientów podziękować za Państwa trud wkładany w codzienną pracę. 

 

 

Z wyrazami szacunku,

Piotr Słowikowski

Dyrektor Działu Handlowego Plebiscytów Branżowych ORŁY

Bardzo serdecznie Państwu dziękujemy!

<
Nasz salon meblowy, oferuje produkty wykonane w drewna najwyższej jakości. W ofercie polecamy meble kolonialne, małe i duże biurka drewniane, eleganckie i z klasą drewniane meble oraz bardzo popularne szafki drewniane. Sprzedajemy na zamówienie meble z Indii , eleganckie komody drewniane, jako producent mebli oferujemy najniższe ceny na rynku, nasze meble z drewna cechuje wysoka jakość niska cena. W promocyjnej cenie aktualnie dostępne są stoły i krzesła z litego drewna. Zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci odpowiedzą na wszystkie pytania.
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.