Opinie o Nas
NOWOCZESNE I KLASYCZNE MEBLE Z LITEGO DREWNA
...jest pusty
Strona główna

Chcesz mieć pewność zakupu towaru jeszcze przed planowaną dostawą? Zarezerwuj swój mebel już dziś!

Długo szukałeś/aś swojej wymarzonej komody, witryny czy też stołu? Produkt jest niedostępny albo jego dostępność będzie za 4 miesiące? Boisz się, że przegapisz dostawę?

Często spędzamy wiele godzin na przeglądaniu stron internetowych szukając idealnego mebla do naszego salonu, sypialni czy gabinetu. W momencie kiedy natrafiamy na idealny produkt - on jest niedostępny. Mimo to wart jest czekania, ale boisz się że przegapisz moment dostawy? 

Nasze produkty wykonywane z naturalnego drewna mango czy też akacji indyjskiej są produkowane setki kilometrów od Polski i przebywają długą drogę aby cieszyć swoją jakością, pięknem Twoje oko. Wielu naszych klientów zaufało nam i wiedzą, że nasze meble są warte oczekiwania nawet kilka miesięcy aż zostaną wyprodukowane i sprowadzone statkiem do Polski. W tym celu wychodzimy na przeciw klientom i udostępniamy im możliwość zarezerwowania mebli z kolejnych najbliższych dostaw.

Niektórzy zapytają - Dlaczego? Po co rezerwować, kupię jak tylko będzie dostępny. Niestety z uwagi na tak dużą odległość nie jesteśmy w stanie sprowadzać kilkanaście czy kilkadziesiąt sztuk tego samego produktu jednocześnie. Po dostawie produkt jest dostępny w ilości 2-4 sztuk w jednym odcieniu. Niekiedy zdarzają się takie sytuacje, że po dostawie produkt od razu jest niedostępny, gdyż z wyprzedzeniem klienci zarezerwowali dany mebel. 

Też chcesz mieć pewność, że po dostawie przynajmniej jedna sztuka będzie odłożona dla Ciebie? Albo produkt zostanie uwzględniony w kolejnej produkcji w fabryce? Już dziś możesz zarezerwować swój mebel z przyszłej dostawy.

Napisz lub zadzwoń do nas! sklep@cudnemeble.pl lub +48 600-416-913. Udzielimy Ci wszelkich informacji na temat produktu, kiedy możesz się go spodziewać. Jak go zarezerwować? 

Jeśli chciałbyś/abyś zarezerwować dany mebel niezbędne będzie nam podanie poniższych informacji:

  • kodu produktu (każdy mebel ma przypisany kod produktu np. 99-L012AL)
  • imię i nazwisko
  • adres dostawy
  • adres mailowy - na który zostanie przesłane zamówienie
  • numer telefonu
  • w przypadku zakupu na fakturę VAT - dane firmy wraz z numerem NIP

Podane dane są wyłącznie użyte do sporządzenia dokumentu zakupu i nie są one przetwarzane w jakikolwiek inny sposób oraz nie są przekazywane osobom trzecim.

Na e-maila otrzymasz swoje imienne zamówienie, które należy opłacić w formie zaliczki do 5 dni od jego otrzymania. W przypadku braku wpłaty zamówienie jest anulowane.

Więcej informacji dostępnych u sprzedawcy.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.